Kurumsal

loading

KUR HESAPLA

Dailygo, geçmişi 1940’lı yıllara dayanan bir Osmanlı Filo’nun genç ve dinamik yüzünü ortaya çıkaran, kısa süreli kiralamalarda eşsiz hizmetler sunan markasıdır.

Osmanlı Filo, filosunda bulunan 1000’den fazla araç, 300’den fazla müşteri ve 15 çalışanı ile bugün Türkiye’nin en büyük araç kiralama firmalarından biri olma gururuna ulaşmıştır. Başarısının kilit noktası ise Osmanlı Grup firmalarının 1940’lara dayanan geçmişi ve o yıllardan günümüze uzanan dürüst, ahlaklı ve tüketiciyi en planda tutan iş yapma anlayışı olmuştur.

Dailygo bir parçası olduğu Osmanlı Grup içerisinde tüm grup firmaları ile aynı değerleri taşır. Değerlerimiz, varolma amacımızı gerçekleştirmede davranışlarımıza yön verir. Tutkumuz ise değerlerimize en iyi şekilde sahip olmaktır. Biz,

- İşimiz ve özel hayatlarımızın her alanında dürüstük

- İnsana ve dünyaya saygı duyma

- Esnek, yeniliklere uyum sağlayan, hızlı çözümler sunan bir yapıya sahibiz

- Toplumun, bizim ve iş arkadaşlarımızın ailelerinin hayat kalitesini arttıcı, toplumsal liderlik ve destek yapısı içindeyiz.

Tüm bu değerler ile birlikte dailygo’nun yeni dünya anlayışı içerisinde hız ve güvene dayalı karakteri, dijitalleşmeyi, dünya varklıklarını korumayı amaçlayan yapısı ile birlikte gelecekte Grup Şirketlerimizin içerisinde olgunlukla gelişecek ve büyüyeceğine inanıyoruz.               

© 2022 dailygo.com.tr
whatsapp